Quadro Point   Ana Sayfa  |    İnsan Kaynakları  |    Iletisim 
HAKKIMIZDA

SARPADA Elektronik Güvenlik Sistemleri; uzun yıllar güvenlik sektöründe hizmet vermiş,profesyonelliği ve kaliteyi ilke edinmiş bir ekip tarafından kurulmuştur. Parekende sektöründe hizmet veren mağaza,market ve akseuar firmalarının kendileri için birçok çözümü aynı anda bulabildiği, satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlıyan çözüm odaklı personelimiz ve piyasanın altında sunduğumuz fiyatlarla her geçen gün gelişmekte ve büyümekteyiz.

Vizyonumuz ; Müsteri talepleri doğrultusunda kendisini sürekli geliştiren şirketimiz bilinçli üretici ve tüketiciyi ayni noktada SARPADA markasinda bulusturmayi hedeflemektedir.

Misyonumuz ; Magazalarin güvenligi konusununda en essiz sistemi müsterilere sunmak ve satiş sonrasi müsteri memnuniyetini takip ederek SARPADA imzasını Türkiye pazarinda tescil ettirmektir.

Kalite Politikamız

Sarpada Kalite Sistemi anlayışı, hataları düzeltmekte etkin, önlemekte daha başarılı olmaktır. Aynı zamanda, bu anlayış çevre dostu ürünlerle, çevreyi koruyucu ve çevre güzelliğini sağlayıcı olma anlayışını da barındırmaktadır.

Felsefemiz

Sunulan ürün ve hizmetlerin müşterilerde oluşturduğu memnuniyet izlenecek, müşterilerimizin her türlü ihtiyaç ve şikayetleri analiz edilip değerlendirilecektir.

Hedeflerimiz

En son teknolojileri ülkemize getirmek, geliştirilebilir açık sistemler kurmak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, ürün çeşitliliğini sağlamak ve bunların neticesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Bütün Referanslar 
                         
  copyright © 2010 Quadropoint Zoom Ajans